DOSTAWCA INTERNETU
Z KRAKOWSKIMI KORZENIAMI !

Jesteśmy głęboko związani z Krakowem i wiemy jak ważne jest tworzenie infrastruktury światłowodowej w lokalizacjach, w których dotychczas nie występowała.

NASZA HISTORIA

Początki Netowskiego sięgają lat dziewięćdziesiątych. Jesteśmy firmą z tradycjami, stworzoną oraz rozwijaną przez pasjonatów. Z miłości do technologii oraz naszego miasta, powstał pomysł na budowę pierwszej infrastruktury światłowodowej łączącej kilka domków jednorodzinnych na obszarze Woli Justowskiej. W miarę upływu lat postanowiliśmy pozszerzyć działanie naszej sieci o sąsiednie rejony wykorzystując zbudowaną dotychczas infrastrukturę, która zapewnia nam łączność światłowodową z centralnymi punktami Krakowa.

NASZE CELE

ZADOWOLONY KLIENT

Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi jak i indywidualnymi. By spełnić ich wymagania, zawarliśmy w naszej ofercie internet światłowodowy na każdą kieszeń i szeroki wachlarz wyboru prędkości internetowej, dostosowany do potrzeb odbiorców.

WSPIERANIE NOWYCH FIRM

Mamy na uwadze różne zdarzenia losowe, które mogą przydażyć się nowym przedsiębiorstwom, dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom rozwijających się firm i oferujemy przyjazne umowy dostosowane do dzisiejszej sytuacji rynkowej.

DOCIERANIE DO NOWYCH MIEJSC

Doskonale rozumiemy jak ważny jest komfort pracy oraz szybkie łącze internetowe dla każdego. Z tego powodu tworzymy kolejne sieci światłowodowe w miejscach, gdzie dotychczas nie występowały, w ten sposób zadowalając kolejne grono klientów.

KORZYŚCI
INTERNETU OD NETOWSKIEGO

Doskonale wiemy jak trudny jest wybór właściwego dostawcy internetu, oferującego zarówno korzystne ceny jak i wysoką jakość swych usług. W dobie dzisiejszych czasów, liczba firm oferujących łącza internetowe o rozmaitych prędkościach stale rośnie, co wcale nie ułatwia nam podjęcia odpowiedniej decyzji. Wyszliśmy temu na przeciw tworząc markę zorientowaną na klientów, dzięki dogłębnemu zrozumieniu ich potrzeb oraz oczekiwań.

Wybierając internet od Netowskiego zyskujesz:

  • SZYBKĄ I SPRAWNĄ OBSŁUGĘ
  • OFERTĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB
  • SZEROKI WYBÓR PRĘDKOŚCI INTERNETOWYCH
  • SZYBKIE I STABILNE ŁĄCZE ŚWIATŁOWODOWE
Chcesz płacić 1zł za internet przez cały okres trwania umowy?
Skontaktuj się z naszym doradcą!
Formularz kontaktowy
Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.
zdjęcie doradcy Huberta Płusy
Hubert Płusa
Doradca Handlowy

ul. Lea 114

30-133 Kraków

NIP: 6772457381

KRS: 0000865073

Copyright © by NETOWSKI. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Regulamin śwadczenia usług.